Apie projektą

Daugiau patogumo, bendruomeniškumo ir kokybiško laisvalaikio galimybių – visus šiuos aspektus jungia naujasis daugiabutis, jau greitai iškilsiantis šiaurinėje miesto dalyje, Kretingos gatvėje, netoli Miško ir Mažojo kaimelio kvartalų.

Kretingos g. 58A – tai puiki vieta gyventi tiek jaunoms šeimoms, tiek brandaus amžiaus žmonėms. Tai jaukūs būstai, kuriuos netruksite su meile vadinti savo išsvajotais Namais...

Patys Miško ir Mažojo kaimelio kvartalai vertinami kaip vieni prestižiškiausių uostamiestyje. Nutolęs nuo pramoninių ir uosto objektų jis vilioja tuos, kurie nori mėgautis švaresniu oru. Dažniau pasidžiaugti buvimu gamtoje čia suteikia galimybė greitai ir lengvai pasiekti vaikų ir tėvelių pamėgtą "Kar kar nuotykių parką", šalia Vasaros estrados ošiantį pušyną ir ten besidriekiančius dviračių takus, vedančius iki pat paplūdimio. Kita kryptimi ir taip pat lengvai bei greitai pasiekiama – Danės upė su naujai išvystyta dviračių takų ir poilsio zonų infrastruktūra. Dviračių mėgėjams, mažųjų vežimėlius stumdantiems tėveliams, ramių pasivaikščiojimų mėgėjams – ši vieta nestokoja privalumų, kuriuos įvertins skirtingo amžiaus ir pomėgių žmonės.

Daugiabutis nedidelis – keturių aukštų, tad netruksite susipažinti su greta gyvenančiais kaimynais. Pastato dydis optimalus tiems, kurie nepageidauja didelių žmonių srautų namo kieme ar laiptinėse, tačiau norėtų gyventi saugioje bendruomenėje. Siūlome įsigyti mažesnius, tačiau išties racionaliai ir patogiai suprojektuotus 47 kv. m butus arba erdvesnius 62 kv. m butus su daline apdaila.